Производи

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Филтрирај по цена
ден.
ден.

Безалкохолни пијалаци

18 резултати ( 1-12 )
Image of Гора Портокал 1,5l

Гора Портокал 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора Портокал има 100% природен вкус на портокал. Овој сок, освен што ја намалува жедта, има и врвен вкус бидејќи се произведува со природната изворска Горска Вода.

Image of Гора Портокал 0,5l

Гора Портокал 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Гора Портокал има 100% природен вкус на портокал. Овој сок, освен што ја намалува жедта, има и врвен вкус бидејќи се произведува со природната изворска Горска Вода.

Image of Гора Праска 1,5l

Гора Праска 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора соковите нудат неверојатно овошно освежување кое содржи витамини, хранлива вредност и течности кои се потребни за одржување на вашата хидратацијата.

Image of Гора Праска 0,5l

Гора Праска 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Гора соковите нудат неверојатно овошно освежување кое содржи витамини, хранлива вредност и течности кои се потребни за одржување на вашата хидратацијата.

Image of Гора Мултиред 1,5l

Гора Мултиред 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора Мултиред нуди освежителен и природен вкус на цреша, јагода, малина, капина и боровница.

Image of Гора Мултиред 0,5l

Гора Мултиред 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Гора Мултиред нуди освежителен и природен вкус на цреша, јагода, малина, капина и боровница.

Image of Гора Мултивитамин 1,5l

Гора Мултивитамин 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

420,00 ден.

Гора Мултивитамин овозможува одличен освежителен вкус, збогатен со 8 витамини.

Image of Гора Мултивитамин 0,5l

Гора Мултивитамин 0,5l

Пакет 12 х 0,5l

400,00 ден.

Гора Мултивитамин овозможува одличен освежителен вкус, збогатен со 8 витамини.

Image of Гора Кола 1,5l

Гора Кола 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежувачките газирани безалкохолни сокови Гора се произведени од најдобрата Горска вода и билни екстракти (кола) кои се идеално освежување во секоја прилика.

Image of Гора Газоза 1,5l

Гора Газоза 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежителен, со специфичен вкус и арома, произведен со најдобрата Горска вода и крушков екстракт.

Image of Гора Оранж 1,5l

Гора Оранж 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

250,00 ден.

Освежувачките газирани безалкохолни сокови Гора се произведени од најдобрата Горска вода и овошна база (портокал) кои се идеално освежување во секоја прилика.

Image of Гора леден чај Лимон 1,5l

Гора леден чај Лимон 1,5l

Пакет 6 х 1,5l

310,00 ден.

Гора леден чај Лимон е вкусен и освежителен. Прегрнете го цитрусното блаженство од ледениот чај од лимон, вашиот совршен летен придружник.

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.

© 2023 Vendor x Купи Горска   

Vendor Logo